מלונות בגוש דן

קעם קבוצת מלונות בגוש דן נמנים מלונות רבים אשר ממוקמים לאורך רצועת החוף וסביב העיר תל אביב. הכמות המספרית של מלונות בגוש דן, נועדה להציע רמות אירוח משתנות, קרבה אל מקומות בילוי, סוגים שונים של מלונות בהתאם לאווירה הייחודית אותם מחפשים תיירים מקומיים ואורחים מחו"ל כאחד.

מלונות בגוש דן – חלק מתדמית ציבורית

כל מלון אשר משתייך אל קטגורית מלונות בגוש דן, מציע רמה גבוהה של שירות ואירוח. גוש דן נחשב למרכז הליבה העסקית והתרבותית של מדינת ישראל. משרד התיירות ורשות המלונאות בישראל מקפידים שאכן תשמר רמה נאותה מאחר וקבוצת מלונות בגוש דן מהווה חלק בלתי נפרד מהתדמית אשר מעוניינים לשמר.

מלון סוויטות באווירה רגועה

על טיילת העיר בת ים, מול חופי ים, זריחה/שקיעה וגלים, ממוקם בית מלון בוטיק אינטימי המונה 20 סוויטות אירוח. מאחר והמלון שייך לקבוצת מלונות בגוש דן, מציע צוות המלון אווירת אירוח הכוללת:

● חדרים מרווחים
● רשת אלחוטית עבור שימוש במחשבים ניידים וטלפונים חכמים
● שירותי מכבסה
● בר
● רמת ניקיון גבוהה
● ארוחות בוקר מפנקות
● הזמנת ארוחות לחדרים על פי ההעדפה אישית
● מגוון אטרקציות לבילוי והנאה

במהלך שנות פעילותו, קולט המלון תיירים מכל רחבי עולם והארץ אשר מחפשים מלון מבין מלונות בגוש דן המציע אווירה אינטימית. לא פעם, אורחים אשר מחפשים מלונות בגוש דן, מחפשים מלון באווירה סולידית, נעימה לצד הנאות ומרכזי בילוי.

מאחר ומיקום המלון נמצא על טיילת העיר בת ים, ניתן ליהנות מערבי תרבות אותם מציעים לציבור הרחב. תיאטרון, קונצרט, אירוע ספורט, ביאנלה הם מקצת האירועים אשר נחשפים אורחי המלון. כלומר בחירה במלון זה מבין מלונות בגוש דן, מאפשר לשלב אפשרויות זמינות ונגישות במרחק של מטרים ספורים.

מלונות בגוש דן – שירות ואירוח מעל לכל

אורחים רבים אשר מגיעים לאזור גוש דן ומחפשים מלונות בגוש דן, בוחרים מלונות על סמך המלצות ממכרים. המלצות אלה הם פועל יוצא של שירות ואירוח שניתן על ידי הצוות. כיוון שכמות מלונות בגוש דן היא רבה, יש צורך לשמור על תדמית ולעמוד בציפיות האורחים. מלונות אשר לא מקפידים לשמור על רמת אירוח, נמחקים מזירת הפעילות העסקית של מלונות בגוש דן.

השירות והאירוח מתחיל ברמת ניקיון נאותה, אדיבות, צוות מקצועי דובר שפות, המלצות על מקומות בילוי, עזרה והתמצאות וכדומה. המרכזיות של מלונות בגוש דן מאפשרת לאורחיהם ליהנות ממגוון אטרקציות בהישג יד.

מלונות בגוש דן – מתי כדאי להזמין?

מדינת ישראל מאופיינת באקלים נוח יחסית. אם מדובר על אנשי חורף וכשמדובר בעיקר על אנשי קיץ מלונות בגוש דן נהנים מאחוזי תפוסה גבוהים במיוחד כשבאירופה ובמקומות אחרים בעולם, האקלים קשה.

בשנים האחרונות בין חודשים מאי – נובמבר, זוכים מלונות בגוש דן לאחוזי תפוסה גבוהים, לעיתים מלאים עד אפס מקום. הסיבה לכך נובעת מרמת השירות והאירוח, מתקני ספא מובילים, שירות השכרת רכב, תחבורה ציבורית נגישה, מסעדות המציגות חוויה קולינארית ברמה כלל עולמית.

מידע לרווחת הציבור הכללי

מלונות בגוש דן נועדו להציע שירותים עבור זוגות, אנשי עסקים, משפחות, קבוצות, יחידים וכדומה. רמות האירוח המשתנות, נועדו לתת מענה לצרכים והעדפות המשתנות של האורחים השונים הפוקדים את המלון.

ניתן לקבל המלצות באתרים השונים על מלונות בגוש דן.

רמת האירוח של מלונות בגוש דן, נחשבת למובילה ומתקדמת בתנאים גלובאליים.

מלונות בגוש דן מאחלים לכם, חופשה נעימה ושלווה